Wszystkie wpisy

Pomysły

10 pomysłów na prezent dla księgowej 

Zapytałam swojej księgowej co takiego można kupić na prezent dla osoby zajmującej się jej zawodem i stwierdziła, że na pewno nie kalkulator! Ten, zawsze musi wybrać sobie sama, by pracowało jej się wygodnie. Jakich wskazówek mi jeszcze udzieliła? O tym we wpisie.

Pomysły

Prezenty na parapetówkę – 16 propozycji, w większości praktycznych 

Tradycyjnie wybierając się na parapetówkę przyjaciół bądź znajomych warto pamiętać o jakimś podarku na nowe mieszkanie. Najprostszą opcją prezentu będzie oczywiście kupienie jakiegoś dobrego alkoholu, ale są również ciekawsze opcje. Zobaczcie 16 sprawdzonych propozycji.

Pomysły

Kreatywny prezent dla dziecka – 15 nietuzinkowych pomysłów

W pewnym momencie rodzice, a nawet i dzieci mogą już poczuć przeładowanie zwykłymi zabawkami jak lalki, samochody i inne plastiki. Ciągła zabawa podobnymi rzeczami może już nudzić, a dodatkowo nie rozwijać. Co w takim razie można podarować by było bardziej pomysłowe i twórcze?

Pomysły

Słodki i zdrowy pomysł – Miód na prezent

Rzepakowy, wielokwiatowy, gryczany, lipowy, akacjowy, malinowy… Na rynku dostępny jest ogromny wybór miodów. Skąd mamy wiedzieć który z nich najlepiej sprawdzi się na prezent? Który jest najzdrowszy?