Prezentowe porady

Jestem Kaja i lubię wymyślać prezenty

Skąd mi się to wzięło? Jak się zastanowię, to chyba z braku pieniędzy… Jako jeszcze młoda dziewczyna nie miałam tylu złotówek by zebrać fundusze na prezenty dla rodziny i przyjaciół, stąd zaczęło się kombinowanie… Co by tu zrobić / przygotować samemu żeby było warte tyle co kupiony prezent? I tak, na Dzień matki z moim młodszym bratem robiliśmy komiksy ze zdjęć z naszym udziałem – do dziś nasza rodzicielka uwielbia je przeglądać. Przyjaciółce, która chciała na urodziny śnieg zapełniliśmy pokój w studenckim mieszkaniu styropianem, który zdobyliśmy chodząc po magazynach sklepów. Pomysłów było wiele, tych mniej i bardziej zwariowanych 🙂

Ponadto dzięki temu, że lubiłam szukać prezenty (i nie umiałam odmawiać) przybrałam w rodzinie rolę osoby, która wymyśla, a nawet kupuje je w imieniu innych np. od cioci dla wujka, babci dla syna, czy od taty dla jego brata.

Na blogu chcę pisać o wszystkich pomysłach, tych bardziej standardowych, które możemy kupić w sklepie, a także o tych, które wymagają więcej pracy i kreatywności jak np. ten wyżej wspomniany komiks czy śnieg ze styropianu.

Ostatnio na blogu:

Kraina lodu prezent 19 pomysłów
Inne

Kraina lodu: Prezent dla małej fanki Elsy i Anny

Elsa, Anna czy Olaf? Bez względu na to, którą z postaci lubią dzieci najbardziej, z każdą z nich da się znaleźć pełno świetnych propozycji na prezent. Udowodnię to w tym poście dając Wam 19 pomysłów prezentowych.

Słodycze na prezent dla dzieci
Pomysły

Słodycze na prezent dla dzieci-  czy to zawsze dobry pomysł? Poznaj 28 alternatyw

Czekoladki, lizaki, żelki, ciastka… Czy są jakieś sprawdzone alternatywy dla takiego prezentu? Często rodzina i przyjaciele nie wyobrażają sobie obdarowania dziecka bez jakiegoś elementu w postaci słodyczy. Zdradzę Wam jednak sekret, że ten cukier wcale nie jest takim najlepszym podarkiem i można wymyśleć wiele innych, równie cieszących dzieci, małych prezentów czy dodatków do większej niespodzianki.

prezent dla fana gwiezdnych wojen
Pomysły

Prezent dla fana Gwiezdnych Wojen

Mam w tym temacie spore kompetencje – uwierzcie mi. Gwiezdne Wojny kocham od kiedy byłam dzieckiem (to chyba taka tradycja rodzinna). Już gdy miałam 6 lat marzyłam o tym by w przyszłości zostać Jedi, a z kanapy w salonie przemierzałam całą Galaktykę. Jeśli nie wiecie nic o prezentach dla kogoś takiego ja – przeczytajcie post.